Mistrovství světa IFR IPO 2017, 25. až 27. srpna, Beerse, Belgie

 

1. místo: Richard Adams (NL) a Finn vom Erpenstein, 93-95-97, celkem 285 bodů
2. místo: Cristiano Cavallo (IT) a Cash, 90-92-92, celkem 274 bodů
3. místo: Dmitry Dudukin (RU) a Cid vom Rottberg, 90-90-93, celkem 273 bodů

 

Nejlepší stopa: Tony Esprit (BE) a Ingi Dela Haie des Copelins, 99 bodů
Nejlepší poslušnost: Madde Daleo (SE) a Just Ask Yale, 96 bodů
Nejlepší obrana: Richard Adams (NL) a Finn vom Erpenstein, 97 bodů

 

Týmy:
1. místo: Německo, 796 bodů
2. místo: Švédsko, 793 bodů
3. místo: Holandsko, 789 bodů

 

Ředitel mistrovství a supervizor: Dirk Vandecasteele (Belgie)
Rozhodčí stop: Vincent Solare (Francie)
Rozhodčí poslušností: Rick Zainel (Nizozemí)
Rozhodčí obran: Alfons Van den Bosch (Belgie)
Figuranti: Marino Verkindere, Carl Onbelet, Bart Dessers

 

 

TOP 20

PsovodPesZeměABCCelkemMísto
Richard AdamsFinn vom ErpensteinNL9395972851.
Cristiano CavalloCashIT9092922742.
Dmitry DudukinCid vom RottbergRU9090932733.
Rainer Dersch
Bambam v/d WichtelhäusernDE9392882734.
Madde DaleoJust Ask YaleSE9296802685.
Lenett Arenta JensenVon Hause Nomis JokaDK9288862666.
Harald BauerAndo vom QuantDE9477942657.
Andre DerijksAiron v Checkpoint CharlieNL8988882658.
Pavlína FialováTequela von AvalonCZ9094812659.
Ossian ModinTapto's ExtremeSE94927826410.
Fredrik StewenhagQvintasgarden CrutSE97848026111.
Michel SchurgersAnkafaxxes LuciferBE92818726012.
Rado LukancRiva Tri ZvezdeSI83869025913.
Asuncion Gómez VillaroyaAshley de DacarvillES86848925914.
Ricarda UhlmannCarl v/d DrachenhöhleDE83948125815.
Silke DerschAki v/d WichtelhäusernDE80839325616.
Karin HüppeIlex v Kindberger WappenAT92768525317.
Tony EspritIngi Dela Haie des CopelinsBE99807425318.
Giacomo PrandinaUnique von Schwarz SchlossIT71869224919.
Petteri IkonenZirabanden II CapoFI94767824820.

 

VŠECHNY VÝSLEDKY