Video IFR IPO WCH 2017

Video IFR IPO WCH 2017

Mistrovství světa IFR IPO 2017, 25. až 27. srpna, Beerse, Belgie

 

1. místo: Richard Adams (NL) a Finn vom Erpenstein, 93-95-97, celkem 285 bodů
2. místo: Cristiano Cavallo (IT) a Cash, 90-92-92, celkem 274 bodů
3. místo: Dmitry Dudukin (RU) a Cid vom Rottberg, 90-90-93, celkem 273 bodů

 

Nejlepší stopa: Tony Esprit (BE) a Ingi Dela Haie des Copelins, 99 bodů
Nejlepší poslušnost: Madde Daleo (SE) a Just Ask Yale, 96 bodů
Nejlepší obrana: Richard Adams (NL) a Finn vom Erpenstein, 97 bodů

 

Týmy:
1. místo: Německo, 796 bodů
2. místo: Švédsko, 793 bodů
3. místo: Holandsko, 789 bodů

 

Ředitel mistrovství a supervizor: Dirk Vandecasteele (Belgie)
Rozhodčí stop: Vincent Solare (Francie)
Rozhodčí poslušností: Rick Zainel (Nizozemí)
Rozhodčí obran: Alfons Van den Bosch (Belgie)
Figuranti: Marino Verkindere, Carl Onbelet, Bart Dessers

 

 

TOP 20

PsovodPesZeměABCCelkemMísto
Richard AdamsFinn vom ErpensteinNL9395972851.
Cristiano CavalloCashIT9092922742.
Dmitry DudukinCid vom RottbergRU9090932733.
Rainer Dersch
Bambam v/d WichtelhäusernDE9392882734.
Madde DaleoJust Ask YaleSE9296802685.
Lenett Arenta JensenVon Hause Nomis JokaDK9288862666.
Harald BauerAndo vom QuantDE9477942657.
Andre DerijksAiron v Checkpoint CharlieNL8988882658.
Pavlína FialováTequela von AvalonCZ9094812659.
Ossian ModinTapto's ExtremeSE94927826410.
Fredrik StewenhagQvintasgarden CrutSE97848026111.
Michel SchurgersAnkafaxxes LuciferBE92818726012.
Rado LukancRiva Tri ZvezdeSI83869025913.
Asuncion Gómez VillaroyaAshley de DacarvillES86848925914.
Ricarda UhlmannCarl v/d DrachenhöhleDE83948125815.
Silke DerschAki v/d WichtelhäusernDE80839325616.
Karin HüppeIlex v Kindberger WappenAT92768525317.
Tony EspritIngi Dela Haie des CopelinsBE99807425318.
Giacomo PrandinaUnique von Schwarz SchlossIT71869224919.
Petteri IkonenZirabanden II CapoFI94767824820.

 

VŠECHNY VÝSLEDKY


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose