Mistrovství světa FCI IPO , 14.–17. září, Rheine, Německo

 

Českou republiku reprezentoval tým ve složení:

Jan Böhm a Forny ze Soutoku Sázavy (BOM) – 16. místo

Petr Foltyn a Auzzy Ostraryka (BOM) – 66. místo

Milan Truksa a Hoky Monur (NO) – 76. místo

Markéta Maňáková a Abby Ostraryka (BOM) – 79. místo

Josef Šesták a Cyclone Olbramovický kvítek (BOM) – 40. místo

Náhradník: Tomáš Louda a Bouí z Údolí Jizery (BOM)

 

Vedoucí týmu: Jiří LasíkJana Glisníková.

 

 

 

TOP 20

PsovodZeměPesPlemenoABCCelkemMísto
Yannick Kayser DEPunk vom Further Moor MAL10098962941.
Frank Phillips USAKliff vom Floyd Haus GSD9896982922.
Yulian Hatala UATuz iz Gratsiano MAL9996962913.
Theo Sporrer DEArkan von der schwarzen Mamba MAL9993982904.
Jens Carlseng DKJenos' Nathan MAL9797962905.
Mathias Dögel DEworking-dog Bradana MAL9996942896.
Mike Diehl USAGazze von der kleinen Birke GSD9795952877.
Karina Annesen DKIndependent Spirit's I'Ro MAL9795942868.
Pavol Šlahor SKAramis Red Devils Dog MAL9994932869.
Adriana Nagyiová SKGero z Berounske basty GSD97929628510.
Peter Rohde DEXoana von Peroh GSD99909628511.
Marek Woznicki PLRechtsanwalt von der Steinteichmühle MAL99949228512.
Bernhard Reinelt ATWasko con todos los santos GS96929528313.
Mario Druml ATBagdad vom Clan der Wölfe MAL98939228314.
Režonja Tomaž SIErja-Ella Marshall Dogs MAL99939128315.
Jan Böhm CZForny ze Soutoku Sázavy MAL95909728216.
Attila Lovász HUBoris von der Yezo GSD95939428217.
Tominc Mojca SIGamma vom Brunsbeker Land MAL97919428218.
Mario Scheidbach ATLou von Nacheron MAL97919428219.
Ferenc Suszter HUDozsafalvi Back GSD96988828220.

 

VŠECHNY VÝSLEDKY