Video ISPU IPO WCH 2017

Video ISPU IPO WCH 2017

Mistrovství světa velkých kníračů – ISPU 2017
27.–29. 10. Horní Bříza, Česká republika

1. místo: Lukáš Slowioczek (CZ) a Frenklin ze Slunečné verandy, 95-95-97, celkem 287 bodů
2. místo: Christian Mohl (AT) a Adolf vom Gleinalmblick, 90-96-98, celkem 284 bodů
3. místo: Fritz Heiduk (AT) a Tyson con todos los santos, 94-90-95, celkem 279 bodů

Nejlepší stopa: 98 bodů: Gerhard Schweizer (DE) a Nisha vom Hatzbachtal
Nejlepší poslušnost: 96 bodů: Christian Mohl (AT) a Adolf vom Gleinalmblick
Nejlepší obrana: 98 bodů: Christian Mohl (AT) a Adolf vom Gleinalmblick

Týmy:
1. místo: Rakousko, 836 bodů
2. místo: Česká republika, 833 bodů
3. místo: Německo, 832 bodů

Rozhodčí:
A: Georg Benz (Německo)
B: Robert Markschläger (Rakousko)
C: MUDr. Jiří Tichý (ČR), hlavní rozhodčí

Figuranti: Jiří Mach, Jaroslav Vyhnal

TOP 20

PsovodPesPes/FenaZeměABCCelkemMísto
Lukáš SlowioczekFrenklin ze Slunečné verandyPCZ9595972871.
Christian MohlAdolf vom GleinalmblickPAT9096982842.
Fritz HeidukTyson con todos los santosPAT9490952793.
Rado ProkopecCanto Daches DreamPSK9688952794.
Silke StephanKara Mia vom LindelbrunnFDE9595892795.
Lutz DennerLasse vom GoldbergseePDE9488952776.
David RohlenaJesse James Goldest DanubiusPCZ9587942767.
Gerhard SchweizerNisha vom HatzbachtalFDE9888902768.
Lars OlssonTazz con todos los santosPSE9488922749.
Galina SidorenkoBoiga Chernaya KobraFRU89929227310.
Bernhard ReineltWasko con todos los santosPAT92958627311.
Martina MoormannXeena von ElberfeldFDE97918527312.
Harald SchneiderCrusoe Daches DreamPDE91938727113.
Hana SlowioczekováCord Daches DreamPCZ89889327014.
Matthias MüllerPontifex Maximus von BlackmoorePDE91898926915.
Reinhard SteigerQantos con todos los santosPAT96868426616.
Michael SchäferFritz vom HexenwaldPDE96888226617.
Peter LindhTesla Qulingen´s FörstaFSE95927926618.
Tiina MadissonJimmy Jones Goldest DanubiusPEE91868826519.
Larisa TsvetkovaSambuca vom HatzbachtalFRU82889026020.

VŠECHNY VÝSLEDKY