CACIT DOBŘÍŠ 2018, harmonogram

CACIT DOBŘÍŠ 2018, harmonogram

INFORMACEVÝSLEDKYFOTOGALERIE

Odjezd na stopy je vždy 45 minut před časem vypracování stopy.
V neděli 12:15–12:55 trénink háravek, 12:55–13:30 pauza.

Start. č.PsovodPesSobota ASobota BSobota CNeděle ANeděle BNeděle C
1.Pavlína FialováFunny Falko Bonnapo 08:0010:0011:45  
2.Aneta UrbanováBambi Vikar 08:0010:1011:45  
3.Marcela PtáčníkováCassyra Boccaro 08:2010:2011:45  
4.Mandy NeubertAce Bohemia Felicitas 08:2010:3011:00  
5.Jaromír HájekBad Bell Codi-Fin 08:4010:4011:00  
6.Lucie DurczokováFixa Ostraryka 08:4010:5011:00  
7.Jaroslav MarekErebos Dagbej 09:0012:1010:15  
8.Jiří ŠmídCharlie z Údolí Úpy 09:0012:2010:15  
9.Jaroslav VítXerxes Manepo Ideál 09:2012:3010:15  
10.Vladimíra CihelkováEster vom Esadera 09:2012:4009:30  
11.Věra StrnadováNany z Klídkova dvora 09:4012:5009:30  
12.Tomáš LoudaBouí z Údolí Jizery 09:4013:0009:30  
13.Jan FarkačFinka Deabei 11:1014:2006:30  
14.Vanda WalczyskováExpert de Alphaville Bohemia 11:1014:3006:30  
15.Pavel KordaLargo Orrylordblack 11:3014:4006:30  
16.Miroslav GlesnerAshley Clever Fox 11:3014:5007:15  
17.Eva KoppováJasko Schreidon 11:5015:0007:15  
18.Jitka DuffkováAlex z Kristova 11:5015:1007:15  
19.Alice NelibováFant z Jirkova dvora 13:2016:3008:00  
20.Milan TruksaHoky Monur 13:2016:4008:00  
21.Lenka BlažkováDerro Greyblack 13:4016:5008:00  
22.Martina TrnkováKareah Anrebri 13:4017:0008:45  
23.Lucie HyxováHabibi von Armour 14:0017:1008:45  
24.Magdaléna FoglováBrix z Údolí Jizery 14:0017:2008:45  
25.Pavel VaníčekChampage z Mokropeské zahrady08:3015:30   09:00
26.Magdaléna SobotkováIkki z údolí Úpy08:3015:30   09:10
27.Beata ŠtýbrováUlu iz Gratsiano08:3015:50   09:20
28.Petra MilostnáArwen la Mistero de Montani09:1515:50   09:30
29.Petr ČejkaMaxim Mi-Ji09:1516:10   09:40
30.Radek BechyněIzzy Gymor09:1516:10   09:50
31.Markéta VáchováE´Itchy vom Esadera11:45   08:0010:50
32.Ladislav VitvarFlash Aykmar11:45   08:0011:00
33.Roman MartynekDescent Fellow Maribor11:45   08:2011:10
34.Ondřej LodinskýGiro z Kovárny11:00   08:2011:20
35.Anna TurkinaRoma11:00   08:4011:30
36.Jana LanghofDee Ostraryka11:00   08:4011:40
37.Kristýna KopřivováEx Mar-Ive from Bohemia10:00   10:1011:50
38.Dalibor HudecDazzler Boccaro10:00   10:1012:00
39.Jana HouskováBricka Retrobelge10:00   10:3012:10
40.Simona SochorováXerra z Daskonu06:30   13:3014:50
41.Martin HolomekValy Favory Cross06:30   13:3015:00
42.Denisa ŠafářováDestiny vom Hirtengarten06:30   13:5015:10
43.Klára UrbanováHenessi Monur06:30   13:5015:20
44.Břetislav ŤujíkElly Man-lou07:30   14:1015:30
45.Roman MayerChivas de Alphaville Bohemia07:30   14:1015:40
46.Veronika HeckrováTulamorka Anrebri07:30   14:3015:50
47.Dana BíláAbigail z Guaragaru07:30   14:3016:00


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose