CACIT DOBŘÍŠ 2018, výsledky

CACIT DOBŘÍŠ 2018, výsledky

INFORMACEHARMONOGRAMFOTOGALERIE

St. č.PsovodPesPlemeno/PohlavíABCCelkemPozn.Místo
15Pavel KordaLargo OrrylordblackNO/P8183732371
13Jan FarkačFinka DeabeiBOT/F7076852312
14Vanda WalczyskováExpert de Alphaville BohemiaBOM/P557990224-
12Tomáš LoudaBouí z Údolí JizeryBOM/P9497191-
24Magdaléna FoglováBrix z Údolí JizeryBOM/P9793190-
27Beata ŠtýbrováUlu iz GratsianoBOT/F9787184-
20Milan TruksaHoky MonurNO/P9291183-
18Jitka DuffkováAlex z KristovaNO/P9389182-
25Pavel VaníčekChampage z Mokropeské zahradyNO/F9685181-
5Jaromír HájekBad Bell Codi-FinBOM/P8496180-
11Věra StrnadováNany z Klídkova dvoraNO/F9285177-
29Petr ČejkaMaxim Mi-JiBOM/P9087177-
16Miroslav GlesnerAshley Clever FoxBOM/P9283175-
9Jaroslav VítXerxes Manepo IdeálNO/P8484168-
22Martina TrnkováKareah AnrebriNO/F7888166-
8Jiří ŠmídCharlie z Údolí ÚpyNO/P8282164-
19Alice NelibováFant z Jirkova dvoraNO/P7588163-
10Vladimíra CihelkováEster vom EsaderaBOM/F8082162-
2Aneta UrbanováBambi VikarNO/F7487161-
4Mandy NeubertAce Bohemia FelicitasBOM/P9070160-
23Lucie HyxováHabibi von ArmourBOM/F8374157-
26Magdaléna SobotkováIkki z údolí ÚpyNO/F8077157-
6Lucie DurczokováFixa OstrarykaBOM/F7480154-
7Jaroslav MarekErebos DagbejRTW/P7379152-
17Eva KoppováJasko SchreidonNO/P7477151-
30Radek BechyněIzzy GymorNO/P7272144-
38Dalibor HudecDazzler BoccaroBOM/P9595-
21Lenka BlažkováDerro GreyblackNO/P92092-
35Anna TurkinaRomaBOM/F9191-
32Ladislav VitvarFlash AykmarNO/P8989-
33Roman MartynekDescent Fellow MariborBOM/F8989-
34Ondřej LodinskýGiro z KovárnyBOT/P8989-
42Denisa ŠafářováDestiny vom HirtengartenBOM/F8989hárá-
44Břetislav ŤujíkElly Man-louNO/F8686hárá-
45Roman MayerChivas de Alphaville BohemiaBOM/P8686hárá-
28Petra MilostnáArwen la Mistero de MontaniBOM/F87684-
3Marcela PtáčníkováCassyra BoccaroBOM/F82082-
39Jana HouskováBricka RetrobelgeBOM/F7474-
41Martin HolomekValy Favory CrossNO/F7373hárá-
47Dana BíláAbigail z GuaragaruBOM/F7373hárá-
31Markéta VáchováE´Itchy vom EsaderaBOM/F7070-
37Kristýna KopřivováEx Mar-Ive from BohemiaNO/P7070-
36Jana LanghofDee OstrarykaBOM/F5858-
46Veronika HeckrováTulamorka AnrebriNO/F5151hárá-
43Klára UrbanováHenessi MonurNO/F3030hárá-
40Simona SochorováXerra z DaskonuNO/F2525hárá-
1Pavlína FialováFunny Falko BonnapoRTW/P--Disk.--
Erik SvobodaFight des MauvaisBOM/P-nepřítomen-


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose