CACIT DOBŘÍŠ 2018, výsledky

CACIT DOBŘÍŠ 2018, výsledky

INFORMACEHARMONOGRAMFOTOGALERIE

1. místo: Tomáš Louda a Bouí z Údolí Jizery (BOM), 90-94-97, celkem 281 b.
2. místo: Dalibor Hudec a Dazzler Boccaro (BOM), 95-93-93, celkem 281 b.
3. místo: Beata Štýbrová a Ulu iz Gratsiano (BOT), 97-87-94, celkem 278 b.

Nejlepší stopa: 97 bodů – Beata Štýbrová a Ulu iz Gratsiano (BOT)
Nejlepší poslušnost: 96 bodů – Ladislav Vitvar a Flash Aykmar (NO)
Nejlepší obrana: 97 bodů – Tomáš Louda a Bouí z Údolí Jizery (BOM)

St. č.PsovodPesPlemeno/PohlavíABCCelkemPozn.Místo
12Tomáš LoudaBouí z Údolí JizeryBOM/P9094972811
38Dalibor HudecDazzler BoccaroBOM/P9593932812
27Beata ŠtýbrováUlu iz GratsianoBOT/F9787942783
32Ladislav VitvarFlash AykmarNO/P8996922774
20Milan TruksaHoky MonurNO/P9492912775
5Jaromír HájekBad Bell Codi-FinBOM/P9584962756
18Jitka DuffkováAlex z KristovaNO/P9393892757
25Pavel VaníčekChampage z Mokropeské zahradyNO/P9685912728
35Anna TurkinaRomaBOM/F9190892709
42Denisa ŠafářováDestiny vom HirtengartenBOM/F899388270hárá10
33Roman MartynekDescent Fellow MariborBOM/F89918826811
29Petr ČejkaMaxim Mi-JiBOM/P90879026712
45Roman MayerChivas de Alphaville BohemiaBOM/F869484264hárá13
16Miroslav GlesnerAshley Clever FoxBOM/P81928325614
19Alice NelibováFant z Jirkova dvoraNO/P90758825315
2Aneta UrbanováBambi VikarNO/F90748725116
11Věra StrnadováNany z Klídkova dvoraNO/F74928525117
9Jaroslav VítXerxes Manepo IdeálNO/P81848424918
47Dana BíláAbigail z GuaragaruNO/F738586244hárá19
6Lucie DurczokováFixa OstrarykaBOM/F90748024420
8Jiří ŠmídCharlie z Údolí ÚpyNO/P79828224321
39Jana HouskováBricka RetrobelgeBOM/F74868124122
7Jaroslav MarekErebos DagbejRTW/P89737924123
10Vladimíra CihelkováEster vom EsaderaBOM/F78808224024
26Magdaléna SobotkováIkki z údolí ÚpyNO/F80778123825
15Pavel KordaLargo OrrylordblackNO/P81837323726
23Lucie HyxováHabibi von ArmourBOM/F79837423627
13Jan FarkačFinka DeabeiBOT/F70768523128
4Mandy NeubertAce Bohemia FelicitasBOM/P70907023029
31Markéta VáchováE´Itchy vom EsaderaBOM/F70857222730
37Kristýna KopřivováEx Mar-Ive from BohemiaNO/P70767922531
34Ondřej LodinskýGiro z KovárnyBOT/P899665250-
36Jana LanghofDee OstrarykaBOM/F589591244-
44Břetislav ŤujíkElly Man-louNO/F866882236hárá-
24Magdaléna FoglováBrix z Údolí JizeryBOM/P419793231-
14Vanda WalczyskováExpert de Alphaville BohemiaBOM/P557990224-
17Eva KoppováJasko SchreidonNO/P627477213-
43Klára UrbanováHenessi MonurNO/F308684200hárá-
40Simona SochorováXerra z DaskonuNO/F257789191hárá-
21Lenka BlažkováDerro GreyblackNO/P88920180-
28Petra MilostnáArwen la Mistero de MontaniBOM/F87690174-
22Martina TrnkováKareah AnrebriNO/F57888171-
46Veronika HeckrováTulamorka AnrebriNO/F515463168hárá-
41Martin HolomekValy Favory CrossNO/F73940167hárá-
3Marcela PtáčníkováCassyra BoccaroBOM/F78820160-
30Radek BechyněIzzy GymorNO/P72720144-
1Pavlína FialováFunny Falko BonnapoRTW/P--Disk.--
Erik SvobodaFight des MauvaisBOM/P-nepřítomen-


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose