Video FCI IPO WCH 2017 – CZECH TEAM

Video FCI IPO WCH 2017 – CZECH TEAM

FCI IPO World Championship, 14th – 17th of September, Rheine, Germany

 

Czech Team:

Jan Böhm and Forny ze Soutoku Sázavy (BOM) – 16th place

Petr Foltyn and Auzzy Ostraryka (BOM) – 68th place

Milan Truksa and Hoky Monur (NO) – 78th place

Markéta Maňáková and Abby Ostraryka (BOM) – 81th place

Josef Šesták and Cyclone Olbramovický kvítek (BOM) – 39th place

 

Reserve: Tomáš Louda and Bouí z Údolí Jizery (BOM)

Team Leaders: Jiří Lasík and Jana Glisníková

Team Helper: Milan Římek

 

 

TOP 20

HandlerCountryDogBreedABCTotalPlace
Yannick Kayser DEPunk vom Further Moor MAL10098962941.
Frank Phillips USAKliff vom Floyd Haus GSD9896982922.
Yulian Hatala UATuz iz Gratsiano MAL9996962913.
Theo Sporrer DEArkan von der schwarzen Mamba MAL9993982904.
Jens Carlseng DKJenos' Nathan MAL9797962905.
Mathias Dögel DEworking-dog Bradana MAL9996942896.
Mike Diehl USAGazze von der kleinen Birke GSD9795952877.
Karina Annesen DKIndependent Spirit's I'Ro MAL9795942868.
Pavol Šlahor SKAramis Red Devils Dog MAL9994932869.
Adriana Nagyiová SKGero z Berounske basty GSD97929628510.
Peter Rohde DEXoana von Peroh GSD99909628511.
Marek Woznicki PLRechtsanwalt von der Steinteichmühle MAL99949228512.
Bernhard Reinelt ATWasko con todos los santos GS96929528313.
Mario Druml ATBagdad vom Clan der Wölfe MAL98939228314.
Režonja Tomaž SIErja-Ella Marshall Dogs MAL99939128315.
Jan Böhm CZForny ze Soutoku Sázavy MAL95909728216.
Attila Lovász HUBoris von der Yezo GSD95939428217.
Tominc Mojca SIGamma vom Brunsbeker Land MAL97919428218.
Mario Scheidbach ATLou von Nacheron MAL97919428219.
Ferenc Suszter HUDozsafalvi Back GSD96988828220.

 

ALL RESULTS


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose