FCI IPO WCH 2017 výsledky

FCI IPO WCH 2017 výsledky

INFORMACEGALERIE

1. místo: Yannick Kayser (DE) a Punk vom Further Moor (MAL), 100-98-96, celkem 294 bodů
2. místo: Frank Phillips (USA) a Kliff vom Floyd Haus (GSD), 98-96-98, celkem 292 bodů
3. místo: Yulian Hatala (UA) a Tuz iz Gratsiano (MAL), 99-96-96, celkem 291 bodů

Nejlepší stopa: 100 bodů: Yannick Kayser (DE) a Punk vom Further Moor (MAL)
Nejlepší poslušnost: 98 bodů: Yannick Kayser (DE) a Punk vom Further Moor (MAL), Ferenc Suszter (HU) a Dozsafalvi Back (GSD), Daria Nastevych (UA) a Mecberger Lulu (MAL)
Nejlepší obrana: 98 bodů: Frank Phillips (USA) a Kliff vom Floyd Haus (GSD), Theo Sporrer (DE) a Arkan von der schwarzen Mamba (MAL)

Týmy:
1. místo: Německo, 873 bodů
2. místo: USA, 860 bodů
3. místo: Rakousko, 848 bodů

Start.Nr.Cat.Nr.HandlerCountryDogBreedABCTotalComm.Place
98DE-2Yannick Kayser DEPunk vom Further Moor MAL10098962941.
50USA-5Frank Phillips USAKliff vom Floyd Haus GSD9896982922.
43UA-1Yulian Hatala UATuz iz Gratsiano MAL9996962913.
122DE-5Theo Sporrer DEArkan von der schwarzen Mamba MAL9993982904.
96DK-2Jens Carlseng DKJenos' Nathan MAL9797962905.
144DE-1Mathias Dögel DEworking-dog Bradana MAL9996942896.
121USA-2Mike Diehl USAGazze von der kleinen Birke GSD9795952877.
125DK-1Karina Annesen DKIndependent Spirit's I'Ro MAL9795942868.
111SK-3Pavol Šlahor SKAramis Red Devils Dog MAL9994932869.
13SK-2Adriana Nagyiová SKGero z Berounske basty GSD97929628510.
82DE-4Peter Rohde DEXoana von Peroh GSD999096285in heat11.
100PL-5Marek Woznicki PLRechtsanwalt von der Steinteichmühle MAL99949228512.
44AT-2Bernhard Reinelt ATWasko con todos los santos GS96929528313.
120AT-1Mario Druml ATBagdad vom Clan der Wölfe MAL98939228314.
87SI-4Režonja Tomaž SIErja-Ella Marshall Dogs MAL99939128315.
106CZ-1Jan Böhm CZForny ze Soutoku Sázavy MAL95909728216.
118HU-3Attila Lovász HUBoris von der Yezo GSD95939428217.
94SI-2Tominc Mojca SIGamma vom Brunsbeker Land MAL979194282in heat18.
81AT-4Mario Scheidbach ATLou von Nacheron MAL97919428218.
104HU-4Ferenc Suszter HUDozsafalvi Back GSD96988828220.
39W-C-3Daniela Lechner (W) DEBuddy vom Hexenzauber DO94939428121.
141USA-1Timothy Cutter USAAce vom Haus Tyson GSD98919228122.
56PL-4Lech Szczepanski PLQuo Vadis Canis Bebeto MAL97949028123.
62CH-4Werner Haag CHFerro vom blauen Mistral MAL94959128024.
67RU-2Uliana MaltsevaRUVyatkins' Y'RampageMAL94959128024.
102SE-5Frida Wallén SEBruksviljans Amen MAL94969028026.
47USA-3Diamond Hansel USAMohawks Scooter MAL94969028026.
115IT-3Alessio Di Ludovico ITOrkina Flag-Tail MAL979588280in heat28.
80DE-6Maria Neutz DENike vom Drachenherz MAL97958828028.
8NL-3Jack Stienstra NLHolland Messi van Le Dobry DS98869527930.
132FI-4Krista Saari FIParendo Vinces Alexander MAL91979127931.
51BE-5Nick Vannerom BEJork van het Dreiland MAL96909227832.
109BY-4Yulia Savitskaya BYVyatkins' Viper MAL96938927833.
53FI-5Tommi Vanhala FINadir von der Mausebreede GSD98938727834.
65IT-1Taddei Angelo ITSatoris Inco (2012) GSD90929527735.
129UA-3Daria Nastevych UAMecberger Lulu MAL92988727736.
143W-C-5Dmitry Dudukin RUCid vom Rottberg RTW98859327637.
63BY-2Nadezda Kuznetsova BYVyatkins' Guard MAL93939027638.
27CZ-R1Josef Šesták CZCyclone Olbramovický kvítek MAL94879427539.
117W-C-2Armin Frauenknecht (W) DEAustrian High Spirit Agent Ayk DS98948327540.
138RU-3Uskov Sergei RULargo Farsal MAL93928927441.
57RO-4Dumitru (Mitica) Moldovan ROJutta van de Utadreef MAL88929327342.
133FR-1Mahmoud AchourFRUran vom Roten Milan MAL90909327343.
130NO-5Andreas VolleNOQuick vom Holzhäuser FlurMAL96859227344.
72DE-3Patrizia Manca DEChucky des Mauvais MAL93928827345.
48HR-1Damir Bernaca HRNeli Running Wild MAL96819427146.
66PL-2Patryk Krajewski PLBaybaro od Dorrinky MAL95869027147.
84NL-5Denise Tesink NLLatoya van het Retrohof MAL93908827148.
123BY-3Igor Repetujev BYByrka van Tiekerhook GSD97888627149.
128RU-1Natalia Krokha RUKlassik Allert YagorMAL94938327050.
40BR-1Marcos Rangel BRComary Prinz GSD95968027151.
76FR-3Radja Etienne FRHagrid du bois des Trembles MAL88869627052.
38IT-2Dino Berto ITHell's Bell la Maschera di Ferro MAL94869027053.
4AT-3Oliver Renner ATUsuki vom Further Moor MAL96849027054.
119RO-3Augustin Moldovan ROWild Iris Goor MAL96849027054.
142BG-1Maria Ivanova BGSofia ot Vitosha MAL92918727056.
41CH-6Patrick Naef CHLuwigana's F'Nayo Adlerauge MAL90849526957.
55SE-6Martin Dahlberg SEImzedrifts Catinka GSD94868926958.
28CH-2Myriam Gubler CHLenox vom Drumlin Wolf GSD97898326959.
29CH-1Ursi Gerhard CHCayo de la Maison Apportez MAL84919326860.
19W-C-4Gerhard Schweizer (W) DENisha vom Hatzbachtal GS93849126861.
5DK-4Brian Pedersen DKDaneskjold Xivan MAL90889026862.
74CH-5Edith Jenni CHKen von der Daelenberghütte GSD94858926863.
131RU-5Pavel ZorkinRUVazhnaya persona Al'kaponeMAL94858926862.
95HU-2Zsolt Kotogán HUSteinhart Dragon GSD86958726865.
34ES-3Agustín Jurado ESJesper van de Utadreef MAL91859126766.
101LV-1Peteris Akimovs LVDaneskjold Zouave MAL90888926767.
136CZ-2Petr FoltynCZAuzzy Ostraryka MAL91908626768.
134NO-2Svenn Christer Hauge NOGary Lubinov Slovakia MAL95898326769.
46AT-5Thomas Wöginger ATBordy Blendy GSD95799226670.
11HU-5Diana Zubercsány HUDavo von der Yezo GSD90859126671.
135BE-2Peter Gerber BENate von Spitzbubezwinger GSD93908326672.
2TW-2Fu Hsien Wang TWAmon von der Mohnwiese GSD96818826573.
14SK-R1Matus Balun SKPhantom Malý Lumpík MAL90908526574.
103UA-4Liza Omelchenko UAWaild Marinchuk K-9 MAL88938426575.
113FI-1Pirjo HoskariFIMecberger Olka MAL91928226576.
45NO-1Knut Dehli NOXoskar vom Reußer Land GS90938126477.
1CZ-5Milan Truksa CZHoky Monur GSD85849426378.
58DK-3Mads Orbe DKZerberuzdk Devil MAL92789326379.
64EE-1Erika Piirsalu EEAdofau Wally MAL84879226380.
107CZ-3Markéta Maňáková CZAbby Ostraryka MAL88849126381.
99DK-6Lars Engdahl DKJabina Raul GSD92819026382.
17RU-4Elizaveta Slavina RULove Spirit Piter MAL87839226283.
23GR-1Constantinos Foukis GRKazak med Jablani MAL83908926284.
114GB-2Dawn Miller GBKentredecim Maple King GSD87878826285.
10USA-4Dave Kroyer USAAnton vom Fuchsstein GSD90868626286.
92MX-1Edgard Mendoza Barrera MXXeno Kvero GSD90868626286.
89FR-4Pierre Celine Fendt Lang FRHawax des Orckis de l'Adret GSD92848626288.
20SE-1Lotta Berghard SEBlackneck's B'Grym MAL91809026189.
77UA-5Tatiana Pravda UAUma iz Gratsiano MAL83928626190.
33ES-2Enrique Jimenez ESOnex de Querien-Can GSD92838526091.
9HR-2Hrvoje Joja HRBak Malinois of Sprajc MAL95808526092.
116NL-4Ralph Sweebroek NLGermali's Nero MAL99709025993.
12NL-1Egon Amrein NLLaika van het Retrohof MAL92828525994.
85IT-5Seeber Judith ITLenox von Watzdorf MAL95838025895.
86SE-3Natalie Finke SEImzedrifts Claudia GSD75968625796.
124W-C-1Martin Aust (W) DEBara von den Kurpfalzjägern HWT83888425597.
16SE-4Ursula Sagebrant SEJambo av Centaurus MAL90798525498.
75IL-1Shany Dror ILMitos Roei Hakfar GSD94837725499.
18BE-1Glenn De Bie BELuna Tale Link BC928378253100.
139ES-4David Nieto ESCibor Parque del Sureste GSD908677253101.
6TR-1Hikmet Sarban TRAnton'lu Mavi Boncuk MAL947286252102.
105GB-1Gavin Buck GBStormhaus Drago RTW909072252103.
24SE-2Daleo Madeleine SEJust Ask Yale RTW929070252104.
110JP-1Toshiko Horiuchi JPBardo of Spirit Tom GSD957878251105.
49RO-1Bogdan Abaza ROAlma COR C 5-13/015 (Abaza) MAL858283250106.
137SI-3Tatjana Pogorelcnik SIArash Marenberski MAL908476250107.
42LU-1Alfred Wirth LUXanuk vom grauen Star GSD948076250108.
15SI-1Jože Gradišar SIAura Marenberska MAL917781249109.
69NL-2Ko Dieleman NLDrago van de Hornhütte GSD858380248110.
59PT-1Nuno Filipe Coelho Dos Santos PTAramis Black and Blonde MAL948470248111.
25NO-3Hege-Kristin Ulleberg NOLymmels Imse GSD847587246112.
68FI-3Niina Puputti FIOff Line's Yes-Yes BOT817786244113.
91JP-5Ikuo Yamaguchi JPChristina of S.Wistaria GSD918370244114.
30LV-4Inna Nikolajeva LVAstrida Letton GSD907276238115.
3RS-1Ing. Roman Rauner RSZico Barnero GSD887575238116.
97ES-5Mónica Sánchez Marina ESJaco van de Biezenhoeve GSD737584232117.
108FR-5Isabelle Robin FRHeizia du Domaine de Rossfelden MAL549693243
61IT-4Gabriele Dotto ITLizzy Less Miracle MAL549192237
70TW-1Ying-Chieh ChenTWArod of UPDTS-Taiwan MAL956474233
26FI-2Virpi Matikainen FIKiirastulen Ansa MAL608487231
90BE-4Patrick Letellier BEDon Dayan vom Seetalblick MAL648572221
21LV-3Maris Krumins LVThor Oger Schloss GSD508090220
73GB-3John Monaghan GBProjays Omen GSD607978217
60JP-3Seika Shike JPValada II von der Verstandheim GSD656872205
93JP-2Yoshinobu Moriyama JPCecil Betkin Dvor MAL347674184
37RO-2Adrian Letca ROCaarra aus dem Schessburg GSD248375182
36LV-2Alberts Cipustanovs LVSuhteellisen Kaistapaa MAL08585170
35JP-4Kaoru Shimada JPAda von der Verstandheim GSD07988167
112IL-2Oleg Gelman ILJackie Chan von Berg Israel GSD37878159
7KR-1Sunghun Kim KREddie of Monami Land MAL9067terminated157
54PL-3Malyska Slawomir PLXbox Alta Escuela GSD27476152
52HU-1Arnold Kivago HULito vom Adlerauge MAL99injured99
22PL-1Patrycja Frolenko PLCramp Reunion MAL95-95handler injured
127FR-2Christine Curt FRO de l'origine de faucon rouge MAL-9090injured
32AT-6Nina Morawetz ATGerry vom Zauberschlößchen GSD2727injured
71UA-2Irina Klimenko UAIndependent Spirit's Noyman MAL--disk.0
126PT-2Jose Fontes PTRuutipussi Ilmari MAL-disk.0
140BE-3Kris Hermans BELinck van het Groot Wezenland MAL-disk.0
31BY-1Svetlana Klimentovskaja BYAntey Hitzig Hund GSD9486disk.0