MM ČKNO 2016 výsledky

MM ČKNO 2016 výsledky

O AKCIGALERIE ONLINE 1. 7.ONLINE 2. 7.ONLINE 3. 7.

1. místo: Černý Marek a Extréme Orex Aykmar, 100/98/97 – 295 b.
2. místo: Pejša Martin a Zea Aritar Bastet – 98/97/97 – 292 b.
3. místo: Duffková Jitka a Alex z Kristova – 98/96/94 – 288 b.

Nejlepší stopa: Černý Marek a Extréme Orex Aykmar, 100 b.
Nejlepší poslušnost: Černý Marek a Extréme Orex Aykmar, 98 b.
Nejlepší obrana: Černý Marek a Extréme Orex Aykmar, 97 b.

Kat.č.Start.č.PsovodPesABCCelkemMístoPozn.
4 46Černý MarekExtréme Orex Aykmar 100 98 97 295 1. CACT
37 6Pejša MartinZea Aritar Bastet 98 97 97 292 2.  r.CACT
7 39Duffková JitkaAlex z Kristova 98 96 94 288 3.
34 9Ouška VáclavQvido Vepeden 96 94 93 283 4.
15 49Heinzke Patrik Mgr.Dorota Anilorak 98 97 88 283 5.
21 36Kičmer AlešEgo Hurčák 96 91 93 280 6.
33 31Ostrčilík MarekBeembo Erpemos 98 85 96 279 7.
3 50Blažková LenkaDerro Grayblack 91 93 95 279 8.
20 47Jozová JitkaDuel von Sramek 93 92 94 279 9.
12 2Glisníková Jana, MVDr.Zorro von der Mohnwiese 99 82 96 277 10.
51 22Ronny van den BergheLucipher Galan Nalag 98 83 95 276 11.
53 20Dirk LeemansKjerro van Blutsenhof 95 87 92 274 12.
47 45Ťujík BřetislavNikita Vepeden 95 89 90 274 13.
38 53Pohlová PetraAlyscha Anmireto Moravia 88 90 94 272 14. hár.
23 51Klomínský BřetislavCoudy z Údolí Úpy 90 87 94 271 15.
25 41Koudela JiříConnie z Dobřečovské školy 91 86 94 271 16.
41 10Říha RadekJoseph Anrebri 93 81 96 270 17.
55 14Eckhard AnderschHettie vom Ecke 82 93 93 268 18.
5 8Davídková JitkaChester Eqidius 86 85 96 267 19.
49 52Vitvar LadislavFlash Aykmar 90 83 94 267 20.
45 29Šimková PetraCherokee ze Stříbrného kamene 90 92 85 267 21.
1 21Barát JiříHexa Jivě-Toka 96 80 90 266 22.
39 24Polzer DavidNapi Apanta Rei 85 86 88 259 23.
54 1Stefan HimburgHunter vom Ecke 91 86 82 259 24.
44 37Šilhavý LuděkJudd Grey Wolf-Moravia 96 81 82 259 25.
29 13Mráz ZdeněkBart ze Stříbrného kamene 78 88 92 258 26.
43 23Šesták JosefLogar z Trojmezí 78 87 92 257 27.
40 5Prachatická AnetaBambi Vikar 90 80 87 257 28.
26 34Kovář JaroslavGold Aritar Bastet 96 84 76 256 29.
27 40Kremlová HanaBen Elzet 85 88 81 254 30.
19 7Jílek JaroslavAjrin Lukrécie 94 80 80 254 31.
31 43Novotná MonikaIr z Malebných hvozdů 93 74 85 252 32.
13 35Hartl JaroslavGustav z Chodského království 91 80 80 251 33.
30 11Nekvapilová ZinaEassy z Údolí Úpy 80 84 84 248 34.
16 44Hrabal JaroslavDix od Zrzavé dračice 89 72 86 247 35.
24 32Kolář PavelArwen ze Stříbrného kamene 88 76 82 246 36.
6 18Dejmek JosefQuattro Vepeden 84 75 86 245 37.
50 3Weinert JindřichDarkness Mar-Ive From Bohemia 85 70 87 242 38.
48 30Valíček RostislavQatar Venušina sopka 93 70 72 235 39.
14 16Häuslerová MartinaRozárka z Ditčina dvora 89 70 73 232 40.
28 15Krokker PeterChulligan Jack Moravia Campanella 73 80 78 231 41.
17 4Hůza LadislavIll ze Zelené úžlabiny 82 73 75 230 42.
2 28Blaho GáborGera Jitřní hvězda 56 59 disk. – – disk.
8 27Dvořák DaliborImperia Anrebri 70 – – – odst.
9 42Faltus JakubPeron z Třešňáku 90 77 0 167 –
10 48Fibrich ZdeněkAsso Avodar 78 60 disk. – – disk.
11 17Fína JanIppy Písečná bouře – 73 disk. – – disk.
18 26Chárová BlankaAvar Siban 17 87 89 193 –
22 25Klementová KristýnaDrake Vikar 37 92 87 216 –
32 38Odvářka MiroslavArno Ethen 8 80 81 169 –
35 33Paurová MartaMuskaan Vepeden 98 78 disk. – – disk.
36 12Pavlišáková MichaelaTesco Favory Cross 95 64 77 237 –
42 54Skořepa LiborCirra z Rexovy ohrady 2 88 86 176 – hár.
46 –Trnková MartinaMorpheus Anrebri – – – – – –
52 19Luc WillemsBarthez vom Great Digger 63 91 93 247 – –