MM ČKNO 2018, výsledky

MM ČKNO 2018, výsledky

INFORMACEHARMONOGRAMFOTOGALERIE

1. místo: Petra Pohlová a Alyscha Anmireto Moravia, 97-93-92, celkem 282 b.
2. místo: Václav Ouška a Qvido Vepeden, 91-95-95, celkem 281 b.
3. místo: Martin Matoušek a Vicky Favory Cross, 98-90-92, celkem 280 b.

Nejlepší stopa: 99 bodů – Marek Černý a Extreme Orex Aykmar
Nejlepší poslušnost: 97 bodů – Marek Černý a Extreme Orex Aykmar
Nejlepší obrana: 96 bodů – Jana Ausficírová a Athos Smolkovský les

Start. č.Kat. č.PsovodPesPohlavíABCCelkemPozn.Místo
525Pohlová PetraAlyscha Anmireto MoraviaF979392282hárá1
282Ouška VáclavQvido VepedenP9195952812
328Matoušek MartinVicky Favory CrossF9890922803
481Černý MarekExtreme Orex AykmarP9997842804
1320Nelibová AliceWoody z Ditčina dvoraP9789912775
17Vaníček PavelChampagne z Mokropeské zahradyP9693882776
5115Vitvar LadislavFlash AykmarP9497842757
49Ausficírová JanaAthos Smolkovský lesP9582962738
383Pejša MartinPerla z VojankyF9095882739
1829Hanel DavidColombo Moravská kometaP89929027110
104Barát JiříHexa Jivě-TokaF90909027011
1933Ťok JiříIngo z Kraje husitůP95839126912
2547Prachatická AnetaBambi VikarF93858726513
718Heinzke PatrikDorota AnilorakF90898626514
5430Skokan ZdeněkHesi Zde-SkoF929578265hárá15
266Jozová JitkaDuel von SramekP96759226316
4453Uřičař MartinIzzy Opavia HofP90908226217
2212Kristová KarolínaMaffia van BlutsenhofF96868026218
2921Ostrčilík MarekBeembo ErpemosP84878825919
3116Chmurová LenkaHifi MapesF87927725620
3650Hulíková KateřinaOrphee ze Slovanského domuF86799025521
4910Truksa MilanHoky MonurP88897725422
2035Kremlová HanaBen ElzetP85828625323
322Weinertová StanislavaBax LevemarP89857825224
925Pekárek JindřichFergie ze Stříbrného kameneF90847825225
2728Jirásková MartinaViva Aritar BastetF80848324726
3541Hulík DušanBax CleansP74788924127
554Jílek JaroslavRena VepedenF92787124128
1517Chýlová DagmarOzzy Miss JakosoP87708324029
5011Šimková PetraCherokee ze Stříbrného kameneP84718023530
4556Hůza LadislavNando ze Zelené úžlabinyP837573231divoká karta 31
839Okruhlicová LuciaDasso z VozovkyP73837022632
1152Králík JosefYlto z DaskonuP746886228-
3446Macharáčková AlenaArran z Kraje Karla IV.P549084228-
5548Palečková GabrielaFaty od TyruškyF768962227hárá-
4042Berdychová ZuzanaBalboa Moravská kometaP488485217-
2145Machová RenataJenny AnrebriF834985217-
634Fürstová PetraAckey LevemarP438482209-
4249Kaslová AndreaDario HeriwellP537874205-
3323Sloupová NaďaA'Bruno pod BlaníkemP308886204-
4313Říha RadekJoseph AnrebriP328387202-
1232Valla RudolfGripen z Kuřimského rájeP597172202-
2337Lasák StanislavZoee Gard BohemiaP377683196-
2436Michalík TáňaCher Suché LazceF178291190-
1444Stodůlka LubomírKaj z Klídkova dvoraP88910179-
4714Skořepa LiborCirra z Rexovy ohradyF08980169-
3919Šmíd JiříCharlie z Údolí ÚpyP28080162-
4651Zimová DenisaBoss z Bukovanské osadyP42670109-
3727Kalliontzis ChristosGrant z Duhového lesaP8585odstoupil-
243Klomínský BřetislavChalsea z Údolí ÚpyF--disk--
1626Hulíková HanaPrincess Pussy ze Slovanského domuF--disk--
1724Blažková LenkaDerro GrayblackP--disk--
3031Korda PavelLargo OrrylordblackP--disk--
4138Sedláčková SvětlanaBaxter BudíkoviceP-disk---
5340Sehnal JaroslavWeesy z Mnichovy zahradyF--disk-hárá-
1NVít JaroslavXerxes Manepo IdeálP--
2NSmejkalová IvetaAshley Tespo BohemiaF--
3NJosef DejmekQuattro VepedenP--
4NSkokanová LudmilaJagira AykmarF--


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose