Trailer FMBB 2017 – český tým

Trailer FMBB 2017 – český tým

Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2017
26.–30. dubna, Halle, Německo

 

Český tým:

CZ 01 Petr Foltyn & Auzzy Ostraryka

CZ 02 Jan Böhm & Forny ze Soutoku Sázavy

CZ 03 Martin Plecháček & Antrax Ostraryka

CZ 04 Jiří Čejka & Ciara Meggan Bohemia

CZ 05 Pavel Hrobař & Al Campo Graf Czech

CZ 06 Michaela Krupková & Elwis Lebensborn

 

První náhradník: Markéta Maňáková & Abby Ostraryka

Druhý náhradník: Vladislav Glogar & Ghandi from Mike´s Place

 

Team leaders: Pavel Vinš & Karolína Kristová

 

 

TOP 20

MístoPsovodZeměPesABCB20TOP20 CCelkem
1.Stephanie OllmannDEPage vom Further Moor100899394.595471.5
2.Karl Heinz KniesDEHomer du Domaine de Rossfelden9892939293468
3.Sandy LipsNLJerry vom Zabelstein9788978795.5464.5
4.Jan BöhmCZForny ze Soutoku Sázavy9893939188463
5.Lisa BernauerDERed Bull vom Further Moor97869786.596462.5
6.Marc-Oliver RadkeDEFerro du Mont St. Aubert97919287.589.5457
7.Erdinc SarimusaogluTRParendo Vinces Cordell Walker9485958493.5451.5
8.Peter ScherkDEBowie vom Clan der Wölfe95919484.586.5451
9.Marek WoznickiPLRechtsanwalt von der Steinteichmühle9687908791451
10.Cornelia HämmerleATJonny de la montagne unique97889086.586447.5
11.Jan SkogsterFIUkrainer iz Gratsiano8693928986.5446.5
12.Patrycja FrolenkoPLCramp Reunion98869183.586.5445
13.Oliver RennerATUsuki vom Further Moor94938890.579.5445
14.Martin PlecháčekCZAntrax Ostraryka91929278.591444.5
15.Yannick KayserDEPunk vom Further Moor96888588.586.5444
16.Mario DrumlATBagdad vom Clan der Wölfe87919385.587443.5
17.Lech SzczepanskiPLQuo Vadis Canis Bebeto95898586.584.5440
18.Petr FoltynCZAuzzy Ostraryka9887897489.5437.5
19.Baiocco SimonITAlistar von der schwarzen Mamba9491878770429
20.Paula KorjusFIPysäkin Beppi Pitkätossu9786908214.5369.5

 

VŠECHNY VÝSLEDKY


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose