VS Třeboň 2018, výsledky

VS Třeboň 2018, výsledky

Datum: 7.–8. 4. 2018, sport kemp Doubí
Rozhodčí akce:
A: Jaroslav Petráček
B: Miroslav Ryneš
C: Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Eliška Nedvědová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Josef Kubec, Josef Neužil (náhradník)
Vedoucí akce: Ing. Jan Lacina

St. č.PsovodPesPlemeno/pohlavíABCCelkemKom.Místo
14Pejša MartinZea Aritar BastetNO/F9695972881
25Matoušek MartinVicky Favory CrossNO/F9597952872
16Glogar VladislavGhandi from Mike's PlaceBOM/P9691942813
24Rubášová Michaela, Bc.Charon DeabeiBOT/P9188972764
49Kristová KarolínaMaffia van BlutsenhofNO/F8496952755
17Truksa MilanHoky MonurNO/P8792942736
21Štýbrová BeataUlu iz GratsianoBOT/F9590882737
46Kučera JaroslavMaik Mi-JiBOM/P7798952708
18Foglová MagdalénaBrix z Údolí JizeryBOM/P8095952709
7Šafářová DenisaDestiny vom HirtengartenBOM/F83988927010
15Mach LadislavFreny Foxy QueenBOM/F88889326911
19Šustrová HanaCallas de Alphaville BohemiaBOM/F88908926712
1Hájek JaromírBad Bell Codi - FinBOM/P96868526713
44Jonáš LubomírBrest BoccaroBOM/P83879426414
40Marešová PavlínaCharlott z Lounského chovuBOM/F81859726315
6Matloch RomanAssan Oro NeroBOM/P88908426216
33Marešová LenkaOctavius ze Svobodného dvoraBOM/P87888526017
9Šimková PetraCherokee ze Stříbrného kameneNO/P90868325918
26Zaňák JiříWilhelm von EriksonAT/P91779025819
45Sládek FrantišekGina ze Soutoku SázavyBOM/F84888625820
10Karbusická BarboraDula od ZbojníkaNO/F83829025521
2Hron MartinXenon de Alphaville BohemiaBOM/P85878025222
4Vaníček PavelChampagne z Mokropeské zahradyNO/P79868525023
39Svoboda VáclavCoudy Clever FoxBOM/P87827924824
43Weinertová StanislavaBax LevemarNO/P76858624725
28Glanznerová HelenaHannibal Barkas RadinieKV/P87837724726
38Skokan ZdeněkHesi Zde-SkoNO/F74897824127
37Valenta MilanJan z Kraje husitůNO/P80907124128
5Kosiec MilanAyra Oro NeroBOM/F70838523829
3Haschkeová Hana, Bc.Jim Beam z NeiberkuNO/P70709423430
31Řezníček JanArt ImpakuNO/P70777822531
30Kieweg KarelCis Hanno VetoKV/F618390234-
50Wodzicka-Szucs Paulina, Mgr.Wanda z Ditčina dvoraNO/F758867230-
27Smolík MichalAragorn Divoká růžeRTW/P597980218-
47Valjenotvá MartinaGama AnatanupNO/F528084216-
23Kadičová VeronikaEliška Soví mlýnNO/F568373212-
35Pilařová KristýnaIcaros Extra TemperamentBOM/P219093204-
29Bočan PavelVinces Black Hercules ParendoBOM/P259485204-
34Strnadová VěraNany z Klídkova dvoraNO/F248189194-
22Machát JosefDjango ŠtíhloušBOM/P178685188-
20Mayer RomanChivas de Alphaville BohemiaBOM/F84898181-
32Jílek JaroslavRena VepedenNO/F615959179-
12Prachatická AnetaBambi VikarNO/F878010177-
41Kaslová AndreaDarrio HeriwellNO/P257080175-
13Drešerová DitaPorthos ze Stříbrného kameneNO/P27488164-
11Korda Pavel, Ing.Largo OrylordblackNO/P57780162-
8Moravec JosefGizi od JurečkaNO/F83677157-
42Kočanová VlastaDe Will VěduskBOM/P4444Odstoupila-
48Bílá DanaAbigail z GuaragaruNO/F4343Odstoupila-
36Walczysková VandaExpert de Alphaville BohemiaBOM/P--disk.--


Pokračováním v prohlížení tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookies.By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Více informací.More information.

Nastavení cookie na tomto webu je takové, že "umožňuje ukládání cookies", aby vám poskytlo nejlepší možnou stránku pro prohlížení. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

ZavřítClose