VS Třeboň 2018, výsledky

VS Třeboň 2018, výsledky

Datum: 7.–8. 4. 2018, sport kemp Doubí
Rozhodčí akce:
A: Jaroslav Petráček
B: Miroslav Ryneš
C: Bc. Jiří Lasík (hlavní rozhodčí)
Eliška Nedvědová (pomocný rozhodčí)
Figuranti: Vojtěch Filip, Josef Kubec, Josef Neužil (náhradník)
Vedoucí akce: Ing. Jan Lacina

St. č.PsovodPesPlemeno/pohlavíABCCelkemKom.Místo
14Pejša MartinZea Aritar BastetNO/F9695972881
25Matoušek MartinVicky Favory CrossNO/F9597952872
16Glogar VladislavGhandi from Mike's PlaceBOM/P9691942813
24Rubášová Michaela, Bc.Charon DeabeiBOT/P9188972764
49Kristová KarolínaMaffia van BlutsenhofNO/F8496952755
17Truksa MilanHoky MonurNO/P8792942736
21Štýbrová BeataUlu iz GratsianoBOT/F9590882737
46Kučera JaroslavMaik Mi-JiBOM/P7798952708
18Foglová MagdalénaBrix z Údolí JizeryBOM/P8095952709
7Šafářová DenisaDestiny vom HirtengartenBOM/F83988927010
15Mach LadislavFreny Foxy QueenBOM/F88889326911
19Šustrová HanaCallas de Alphaville BohemiaBOM/F88908926712
1Hájek JaromírBad Bell Codi - FinBOM/P96868526713
44Jonáš LubomírBrest BoccaroBOM/P83879426414
40Marešová PavlínaCharlott z Lounského chovuBOM/F81859726315
6Matloch RomanAssan Oro NeroBOM/P88908426216
33Marešová LenkaOctavius ze Svobodného dvoraBOM/P87888526017
9Šimková PetraCherokee ze Stříbrného kameneNO/P90868325918
26Zaňák JiříWilhelm von EriksonAT/P91779025819
45Sládek FrantišekGina ze Soutoku SázavyBOM/F84888625820
10Karbusická BarboraDula od ZbojníkaNO/F83829025521
2Hron MartinXenon de Alphaville BohemiaBOM/P85878025222
4Vaníček PavelChampagne z Mokropeské zahradyNO/P79868525023
39Svoboda VáclavCoudy Clever FoxBOM/P87827924824
43Weinertová StanislavaBax LevemarNO/P76858624725
28Glanznerová HelenaHannibal Barkas RadinieKV/P87837724726
38Skokan ZdeněkHesi Zde-SkoNO/F74897824127
37Valenta MilanJan z Kraje husitůNO/P80907124128
5Kosiec MilanAyra Oro NeroBOM/F70838523829
3Haschkeová Hana, Bc.Jim Beam z NeiberkuNO/P70709423430
31Řezníček JanArt ImpakuNO/P70777822531
35Pilařová KristýnaIcaros Extra TemperamentBOM/P219093-
30Kieweg KarelCis Hanno VetoKV/F618390-
34Strnadová VěraNany z Klídkova dvoraNO/F248189-
13Drešerová DitaPorthos ze Stříbrného kameneNO/P27488-
29Bočan PavelVinces Black Hercules ParendoBOM/P259485-
22Machát JosefDjango ŠtíhloušBOM/P178685-
47Valjenotvá MartinaGama AnatanupNO/F528084-
27Smolík MichalAragorn Divoká růžeRTW/P597980-
11Korda Pavel, Ing.Largo OrylordblackNO/P57780-
41Kaslová AndreaDarrio HeriwellNO/P257080-
23Kadičová VeronikaEliška Soví mlýnNO/F568373-
50Wodzicka-Szucs Paulina, Mgr.Wanda z Ditčina dvoraNO/F758867-
32Jílek JaroslavRena VepedenNO/F615959-
12Prachatická AnetaBambi VikarNO/F878010-
20Mayer RomanChivas de Alphaville BohemiaBOM/F84898-
8Moravec JosefGizi od JurečkaNO/F83677-
36Walczysková VandaExpert de Alphaville BohemiaBOM/P4483disk.-
42Kočanová VlastaDe Will VěduskBOM/P44Odstoupila
48Bílá DanaAbigail z GuaragaruNO/F43Odstoupila