WUSV WCH 2016 VÝSLEDKY

WUSV WCH 2016 VÝSLEDKY

INFORMACEGALERIE

1. místo: Václav Ouška (CZ) a Qvido Vepeden, 289 bodů
2. místo: Jozef Adamuščin (SK) a Harysson Ad-Gür, 288 bodů
3. místo: Sjacky Cnossen (NL) a Pablo van Hamersslag, 283 bodů

Nejlepší stopa: John Jabina (DK) a Jabina Zlatan, 99 bodů
Nejlepší poslušnost: Václav Ouška (CZ) a Qvido Vepeden, 98 bodů
Nejlepší obrana: Václav Ouška – Jozef Adamuščin – Sjacky Cnossen, 98 bodů

Týmy:
1. místo: Česká republika, 846 bodů
2. místo: USA, 831 bodů
3. místo: Slovensko, 825 bodů

Kat.č./Cat.Nr.Start.č./Start.Nr.Psovod/HandlerPes/DogABCCelkem/TotalMísto/PlacePozn./Com.
CZE-04106Václav OuškaQvido Vepeden9398982891.
SVK-01129Jozef AdamuščinHarysson Ad-Gür9793982882.
NED-0247Sjacky CnossenPablo van Hamersslag9689982833.
GER-0359Tanja SchollSa-Ina's Jil9695912824.
CZE-0281Pejša MartinZea Aritar Bastet9194962815.
FIN-0299Tommi Tapio VanhalaNadir von der Mausebreede9297922816.
USA-0198Debra ZappiaIron von den Wölfen9789942807.
BEL-032Ronny Van Den BergheLucipher Galan Nalag9492932798.
UKR-0176Vadym LysakNitro vom Haus Ming9790902779.
USA-05111Sean O'KaneDexter vom Eisernen Kreuz97839627610.
CZE-03128Jitka DuffkováAlex z Kristova92919327611.
AUT-0625Hannes BraunhoferWotan vom Haus Pixner94859627512.
USA-0410Jim AllowayNeo vom Grenzlager96849527513.
GBJ-0187Csaba SzászAirwolf Asko94899227514.
DEN-04114John JabinaJabina Zlatan99908627515.
DEN-03125Thomas JörgensenJabina Liara89959027416.
BEL-0527Luc VanderhulstMats le Petit Fouilleur86949327317.
USA-03110Katie GilliesAri vom Gilbach94819627118.
USA-0271Beth BradleyFyte von der Staatsmacht80969527119.
SVK-0333Eva SmädováFox Carovna lampa85919527120.
CZE-0162Černy MarekExtreme Orex Aykmar84909627021.
NED-0455Jos TimmerXando van de Moezenbulte93839427022.
AUT-021Maria WurzerUnik von der Lobdeburg86968827023.
HUN-038Dr Zubercsány DianaDavo von der Yezo87958827024.
DEN-01122Benny Schytt JensenC-You vom Spektefeld90869326925.
CZE-0590Patrik HeinzkeDorota Anilorak90879226926.
RUS-0472Elena VasilyevaAllemandrus Shiva93898726927.
HUN-0494Attila LovászBoris von der Yezo83909526828.
SWE-037Mikael MalmeboRixDivan's Allan92849226829.
AUT-0589Mona DelicYnox vom Weinbergblick90879126830.
GER-0561Winfried SchusterUriah von MaKeRa93878826831.
ITA-0258Spadafino AntonioGighen Boscolo87899126732.
MAS-0191Peng Leong LiewZeus Vikar88908926733.
SWE-0144Monica HolmgrenCixo del Lupo Nero89938526734.
SVK-0496Matúš BalúnOriginal Maly Lumpik83909326635.
SVK-0548Lukáš VantaPassat Eqidius84909226636.
ESP-01121Manuel Mata SoriaYanni de Parayas89869026537.
GER-0473Mirko DreißigHorax vom Wolfsheim89888826538.
NED-0519Falco SchoemakerJago vom Haus Sevens98709626439.
MEX-03107Edgard MendozaXeno Kvero95848526440.
NED-0351Jo van SchijndelPaco van Hamersslag84889126341.
GBR-02108Anastasios KoskinasDajana vom Lausaer Stern83928826342.
IRL-0280Sinead O'ConnorLegend vom Alten Kanal94818826343.
SUI-04127Theo DannacherManto vom Gsiberger96838426344.
GER-0122Jenny SeefeldKalimero von Kap Karthago89918326345.
FRA-05100Jacques RodriguezGalack d'Herrera del Alcantara96868126346.
AUT-0426Gerhard ErlmoserHenri vom Weinbergblick83889126247.
BEL-02124Frans HannesKing House Challege91819026248.
SUI-0224Gaby LocherIra vom Schloss Forstegg85928526249.
DEN-0583Vibeke Molgaard NielsenAlonso (DKK 10727/2012)89908326250.
GER-02113Peter Rohde (SV)Vucan von Peroh91908126251.
AUT-03109Eugen FinzgarSpider vom Timmelsjoch94907726152.
SUI-054Edith JenniKen von der Daelenberghütte77909225953.
DEN-0256Jacob ChristiansenGeo (DK 21442/2008)82869125954.
INA-0177Liman FransiskusNexo vom Leineholz81918725955.
CAN-04105Russell Ernest FoxBrisko vom Schiefergrund85908425956.
FRA-04102Pierre FendtHawax des Orckis de l'Adret93868025957.
FIN-013Janne Tapio SaariGrauenfeld Nick80908825858.
ITA-01120Nury AlbachiaroNick Vikar CS89878225859.
SWE-05104Elina MalmeboImzedrift's Zaga88907925760.
KOR-0275Yoon JinseokKarus of Tino kennel87838625661.
ITA-0439Luigi della ContradaJack vom Gsiberger92788625662.
USA-0657Mark SaccoccioAli vom Hofe Schumacher78948425663.
ESP-04118Vicente ArevaloNoxx von der Donauvorstadt85878425664.
SWE-0415Sandra NorénJurassic Qida89868125665.
IRL-0134Peter McKennaAlphachica v. Murakamie84809125566.
KOR-0167Shin Dong ChanLegolas vom Hermes72939025567.
ESP-05103David RioYago III de Parayas74928925568.
HUN-0243Zsolt KotoganSteinhart Dragon87838525569.
FIN-0449Anu Elina LaaksolehtoBacteroides Jabo88739225370.
RUS-0352Sergey ZhirkevichZigan Eqidius94778225371.
RUS-0216Aleksandr SapsayKaspertakiy (RKF 2996554)83838625272.
FRA-0288Olivier GeissGipsy du Niclausenholz87818425273.
ISR-0168Sharon RonenSkusterhusets Karlo87838225274.
TPE-0120Chen Chun-ChiehRotze vom Fluchtweg81898125175.
CAN-036Karen Jane SinclairIska v. d. Eisspitzen83779025076.
ITA-0353Andrea IzzoLeonida (ROI 1258615)88828025077.
ARG-0186Hector Osvaldo De MartiniCrack v Haus Schlottmann88867625078.
SWE-0270Emma LindströmTurbaz Usso82917524879.
SUI-0192Isabelle StockAgent von den schwarzen Timber Wölfen78779224780.
ISR-0297Shany DrorMitos Roei Hakfar86788224681.
ITA-0595Luca GanzerlaConner vom dunklen Zwinger85768424582.
TUR-01116Refik Can GünCassi an der Wörnitz-Quelle84808024483.
UKR-0241Ihor ZiskantUlfi von Richting Weg80877724484.
LUX-0193Alfred WirthXanuk v. grauen Star78788724385.
HUN-0113Katalin SzűcsDonator Indigo77848224386.
IRL-03123Clare WeirWolfhaus Joe Black84788024287.
PER-0164Monica HarrissonAuggie del Fundo Tulasi95737424288.
FRA-03101Guy FRITSCHElliot des Orckis de l'Adret74848123989.
ESP-0340Jose Antonio ReyUran do Sorribas78837623790.
POL-0312Malyska SlawomirXbox Alta Escuela80867123791.
AUS-01112Susanne PedersenJabina Nala73778523592.
RUS-0128Pavel ZorkinKomanch s Putilovoy Gory70857923493.
SLO-0182Simona ŽibernaEyša Primoži SLO Vojska76768123394.
NOR-0137Dag Harald HanssenBjornulvs Ramp80767322995.
JPN-0532Riko KatsunagaBumblebee v Kyoto Masuda72827022496.
HUN-0521Csilla BagiHartvig vom Teichblick70718222397.
POL-0117Joanna BozekShina Apanta rei906490244
ESP-0242Pedro Luis Gutierrez RebolledoIanko de Parayas618491236
NED-0136Erik van der HaasIvar vom Falorie558793235
RUS-0579Irina PugachevaKyran vom Ratsenheim907665231
FIN-0350Pekka Johannes KuitunenBacteroides Furioso459293230
CAN-0254Shanon RawlinsonChecker vom Speedteam Bodensee518787225
BEL-0131Mia KielbaeyKato von Haus Targa399290221
JPN-045Mai SasakiDecade-Luna of Sacred Wolf528777216
FIN-0560Ari Tomi Juhani AlanenThiarco Extra-Terrestrial467791214
UKR-03119Anna KunichikKurt Zoterhof836262207
BRA-0235Anderson Wollmann SoaresDrago da Lagoa Grande487781206
POL-02126Marcel ZimmermanCrazy Team Let's Go747062206
CAN-0563Stephen Ernest KemickCutulus Laban487184203
JPN-0246Kakuhisa TakedaDolf von S.K.Lieben488570203
SVK-0214Bohuš MicaUrri z Kurimskeho haje109193194
BRA-0166Marcos Rangel Rocha e CoelhoComary Prinz48988181
BEL-049Johan VangervenJetrho Orrylordblack128088180
MEX-0530Jose Luis Perez EspinoBoscko (FCMM 7084-A)7667disk.-disk./disq.
SUI-0338Susi MüllerChamp v. Ruinenblick80-disk.-disk./disq.
BRA-411Sergio VoscaboinikMicha do Sadonana86-disk.-disk./disq.
CAN-0118Lance R. CollinsHaakon vom Mörfelder Land89-disk.-disk./disq.
GBR-0123Henriette BohnstedtArgonne Hawk88-disk.-disk./disq.
MAS-0278Siva AnanthanIgor von den Wölfen-odst.--odst./abb.
BRA-374Priscila Ognibene GuimaraesOggun do Titantoptrek--uk.-uk./abb.
CHI-0165Franco Leon SilvaMax vom Haus Valkenplatz93-disk.-disk./disq.
CHN-0169Fei LongCherry-Lee vom Alten Försterhaus83-disk.-disk./disq.
FRA-0185Jerome RobertGulli du Normont--84-odst./abb.
RSA-0184Iain WardleKondor von der Brandachschneise8866disk.-disk./disq.
CHN-0229Hong QingGiovanni vom Steinteich7770disk.-disk./diskq.
JPN-0145Tomoyuki IuraAstra Kikyo von Kariyushi Chokou7085dik.-disk./disq.
UKR-04115Olexandr KoschelevJudge Kiridesja7482ods.-ods./abb.
MEX-02117Gilberto Trevino FuerteSatoris Esto8480disk.-disk./disq.